RYNEK WTÓRNY POLIS

„Na pytanie, jak zostać bogatym, istnieje łatwa odpowiedź: kupuję jednego dolara, ale płacę za niego nie więcej niż 50 centów“

Warren Buffet

Rynek wtórny polis na życie

Rozpoczął się pierwszy kwartał 2021 roku. Mamy największe na świecie ujemne realne stopy procentowe, a więc największy rozjazd między poziomem inflacji i oprocentowaniem oszczędności. Niskie stopy procentowe, wysoka inflacja i podatek Belki to idealny mix, by „niszczyć’ nasz kapitał.

Dodatkowo rząd obniżył – średnio o połowę – oprocentowanie obligacji skarbowych. Jednocześnie w kraju panuje wysoka realna inflacja odczuwana przez społeczeństwo, która znacznie odbiega od CPI ogłaszanej przez GUS.

Nasz amerykański partner inwestuje, podobnie jak Warren Buffet, na jedynym w swoim rodzaju rynku wtórnym amerykańskich ubezpieczeń na życie .
Nasz partner z Berlina ON LIFE360 zarządza tą formą inwestowania od ponad dziesięciu lat.

Kalkulujemy roczny zysk na poziomie około 7,5 do  8%, ale może zdarzyć się wynik dwucyfrowy. Nie są to przypadki wyjątkowe. Potwierdza to audyt polis, który możesz w każdej chwili zobaczyć tutaj: ALTA CPA GROUP Audyt Polis 2014-2019

Wypłata kapitału jest gwarantowana przez wysoki rating towarzystwa ubezpieczeniowego.
Kwota inwestycji w jedną polisę rozpoczyna się od 10 tys. USD i nie może przekroczyć 100 tys. USD.
Jeśli korzystasz z usług doradcy finansowego lub sam nim jesteś, to nasza propozycja jest właśnie dla Ciebie.
Na zaufanie trzeba sobie zasłużyć. ON LIFE360 dysponuje referencjami adwokatów, finansistów, zarządzających funduszami inwestycyjnymi i bezpośrednich inwestorów z wielu krajów; z Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Hiszpanii, a także z Azji.

Staramy się w naszym serwisie przedstawić wszystkie korzyści i ryzyka związane z tą inwestycją. Jesteśmy pewni, że po ich przeanalizowaniu będziesz w stanie podjąć prawidłową decyzję.

Osoby nadzorujące tę inwestycję nie mają wpływu na poziom zyskowności. Jest on niezależny od wahań koniunktury np.stóp procentowych czy rynku akcji.
Trzy spośród TOP5 uniwersytetów świata opublikowało opracowania dotyczące LIFE SETTLEMENTS. Wnioski są bardzo obiecujące.
Wiemy, że spośród 100 ekspertów finansowych zaledwie jeden słyszał o oferowanym przez nas produkcie inwestycyjnym. Dlaczego?

Ponieważ jest to jedna z najpilniej strzeżonych tajemnic branży inwestycyjnej. Zobacz: prezentacja video

Mamy nadzieję, że wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie. Jeśli potrzebujesz więcej informacji wypełnij proszę formularz kontaktowy lub skontaktuj się bezpośrednio.

Hanna Majcher
Tel. +48 787 973 553

Jacek Majcher
Tel. +48 601 771 829

Pomocne linki: